Datri Petite Suite 9

  • 25 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το Datri Petite Suite 9 Βιέννη 25 τ.μ. Απέχει μόνο 13 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Ιστορίας της Τέχνης και περίπου 6 χλμ. από το κορυφαίο οικογενειακό αξιοθέατο, ο Ζωολογικός Κήπος Σενμπρούν. Αυτό το διαμέρισμα παρέχει πρόσβαση στο παγοδρόμιο και είναι ιδανικό για επισκέπτες που αναζητούν δραστήρια αναψυχή.

Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το Datri Petite Suite 9 διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Εκτός από παροχές μαγειρέματος όπως μικρή κουζίνα, το κατάλυμα προσφέρει τραπεζαρία.

Ο Καθεδρικός Ναός του Αγίου Στεφάνου απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο, ενώ τα Ανάκτορα Σένμπρουν είναι σε απόσταση περίπου 10 λεπτών οδικώς. Από τα αξιοθέατα που πρέπει να δείτε, ξεχωρίζει το Εβραϊκό Μουσείο Βιέννης, που βρίσκεται περίπου 400 μέτρα από το Datri Petite Suite 9. Αυτό το κατάλυμα επίσης απέχει μόνο 6 λεπτά με τα πόδια από τη Βιέννη. Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται σε απόσταση μόνο 500 μέτρων από τη στάση λεωφορείων Brandstaette και σε απόσταση μόνο 350 μέτρων τον σταθμό του μετρό Stephansplatz που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Datri Petite Suite 9 Βιέννη
Datri Petite Suite 8
Τιμή μόνο για κινητά

Datri Petite Suite 8

6.5
Ευχάριστο 153 σχόλια
0 μ από το κατάλυμα
USD 138 USD 124
ανά νύχτα
Vienna Heart Near Stephansdom
Τιμή μόνο για κινητά

Vienna Heart Near Stephansdom

210 μ από το κατάλυμα
USD 165 USD 149
ανά νύχτα
St Stephen'S Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

St Stephen'S Apartment

349 μ από το κατάλυμα
USD 184 USD 166
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Rennweg Train Station
    1,8 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Λεωφορείο

    • Υπηρεσία μεταφοράς (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας

    Αναψυχή

    • Νυχτερινό κλαμπ

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο υπνοδωμάτιο

    • Ηλεκτρικές Κουβέρτες

    Στο μπάνιο

    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Δωμάτια μη καπνιστών
    • Αυτόματοι πωλητές
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 18:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Datri Petite Suite 9;
      Το Datri Petite Suite 9 βρίσκεται κοντά σε Ανάκτορο Χόφμπουργκ.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Datri Petite Suite 9;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Datri Petite Suite 9 περιλαμβάνουν MQ, που απέχει 15 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Datri Petite Suite 9;
      Η τιμή κράτησης στο το Datri Petite Suite 9 θα είναι 119€.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το διαμέρισμα περιλαμβάνουν Figlmueller και Cafe Central και απέχουν μόνο 6 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι διαμέρισμα;
      Η έκταση του διαμέρισμα αποτελεί 25 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    21 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Rennweg Train Station
    1,8 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Datri Petite Suite 9 Βιέννη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο